Image Alt

Sprowadzanie zmarłych z zagranicy

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski w Wejherowie gwarantuje, że na każdym etapie, od eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu aż do momentu pochówku, ciało Zmarłego traktowane jest przez nas z troską i szacunkiem.

Organizacją pogrzebu zajmujemy się kompleksowo. Proponujemy przy tym wiele usług dodatkowych, jak na przykład transport ciała i prochów nie tylko w Wejherowie, ale również na terenie całej Polski, a także za granicą. Wszystko to z myślą, aby w jak najbardziej godny sposób oddać ostatnią posługę Państwa Najbliższym.

Posiadamy funkcjonalne i eleganckie samochody pogrzebowe, prowadzone przez wysoko wykwalifikowany personel, przygotowany do sprostania każdemu zadaniu, nawet najbardziej niestandardowemu.

Odpowiadając na liczne prośby naszych Klientów oferujemy możliwość sprowadzenia Zmarłych z zagranicy. Realizujemy przewóz oraz troszczymy się wcześniej o dokumenty, które są wymagane mocą przepisów polskich oraz poszczególnych krajów na świecie.

Każde zlecenie na sprowadzenie Zmarłego z zagranicy oraz na przewóz ciał i prochów rozpatrujemy indywidualnie – tak, aby móc zaoferować Państwu usługę najlepiej dostosowaną do Państwa potrzeb.