Image Alt

Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty, w różnych swoich formach pojawiają się na uroczystościach pogrzebowych. Poszczególnym ich rodzajom i odmianom przypisana jest określona symbolika – zwana też „mową kwiatów” – co pozwala w sposób niewerbalny wyrazić swój hołd Zmarłym i okazać bliskość Rodzinie pogrążonej w żałobie.

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski przywiązuje bardzo dużą wagę do dekoracji kwiatowych na uroczystości pogrzebowe. Posiadamy własną kwiaciarnię – pracownię florystyczną – w Wejherowie, która specjalizuje się wyłącznie we florystyce żałobnej. Wszystko po to, by zapewnić Państwu możliwie jak największy komfort w tych niezwykle trudnych chwilach.

W naszej kwiaciarni mogą zamówić Państwo kompozycje kwiatowe do dekoracji trumny i urny, a także wieńce i wiązanki, które zostaną złożone na grobie Zmarłego. Wykwalifikowani i doświadczeni floryści zawsze chętnie pomogą w wyborze formy kwiatowej najbardziej odpowiadającej Państwa oczekiwaniom oraz życzeniom. Nasze kwiaty są zawsze świeże. Pochodzą od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.