Image Alt

Pogrzeby z trumną

Pogrzeb jest bardzo ważnym, choć zarazem niezwykle trudnym, momentem dla rodziny i przyjaciół zmarłego. To jednocześnie czas wdzięczności za jego życie oraz wzajemnego pocieszenia się po stracie Osoby, bez której trudno wyobrazić sobie dalsze życie. Od ponad dwudziestu lat świadczymy nasz usługi na terenie Wejherowa. Tak długi czas dał nam przede wszystkim ogromne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski w Wejherowie oferuje swoim Klientom wiele możliwości organizacji uroczystości żałobnych. Działamy z pełnym zaangażowaniem czyniąc wszystko, co możliwe, aby zapewnić dyskretną i pełną szacunku ceremonię pogrzebową. Pogrzeby przez nas organizowane nawiązują do tradycji funeralnych Kaszub, wykorzystując jednocześnie zdobycze nowoczesnej techniki.

Celem naszych wszelkich działań jest jak najpiękniejsze i najbardziej godne uhonorowanie Bliskiej Osoby Zmarłej. Personel Zakładu Pogrzebowego M. Uzdrowski jest dostępny dla Państwa przez cały czas – niezależnie od pory dnia i nocy, aby odpowiedzieć na Państwa oczekiwania.

Wśród pogrzebów, które organizujemy najczęściej, są tradycyjne pogrzeby z trumną, przeprowadzane według rytuałów wyznaniowych. Odbywają się one na cmentarzach Wejherowa, Redy oraz Rumi, a także innych miejscowości tej części Pomorza.

Pogrzeby z trumną organizowane są przez Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski kompleksowo. Z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych Klientów w ofercie mamy ponad 100 modeli trumien dostępnych od ręki w naszym zakładzie pogrzebowym w Wejherowie. Nasz wykwalifikowany zespół długoletnich pracowników służy radą i pomocą w każdej kwestii związanej z organizacją pogrzebu tradycyjnego. Przeprowadzą oni Państwa w sposób dyskretny i sprawny przez cały, nieraz skomplikowany proces decyzyjny tak, aby w dniu pogrzebu mogli się Państwo skupić tylko i wyłącznie na ostatnim pożegnaniu Bliskiej Osoby.