Image Alt

E-nekrologi

Nekrolog jest informacją o śmierci, która jest podana do publicznej wiadomości. W przeszłości nekrologi najczęściej można było spotkać w prasie codziennej, do dzisiaj wiele osób nadal praktykuje taką formę. Niestety czytelnictwo gazet lokalnych spada z roku na rok. Tym samym informacje o pogrzebie może trafić do mniejszej liczby osób z grona znajomych Zmarłego. Alternatywą dla nekrologów tradycyjnych stały się te wirtualne. Ich możliwości są dużo większe, a tym samym rodzina może mieć pewność, że informacja o pogrzebie dotrze do większości krewnych i znajomych Osoby Zmarłej.

Internetowy nekrolog Wejherowo

Nekrologi oferowane przez nasz zakład pogrzebowy Uzdrowski to bezpłatny i bardzo elegancki sposób, który pozwoli rodzinie poinformować znajomych o pogrzebie. Tym samym bliscy Zmarłego zostaną odciążeni z konieczności osobistego przekazywania smutnej informacji. Internetowy nekrolog wyróżnia większą możliwością personalizacji. Aby zyskał on bardziej osobistego charakteru, rodzina może umieścić w nekrologu zdjęcie. Ponadto funkcja pinezki ułatwia przyjezdnym uczestnikom łatwe odnalezienie kaplicy, kościoła lub cmentarza, w którym ma odbyć się ceremonia lub pogrzeb. Bardzo dużym plusem jest również to, że za pomocą jednego przycisku można udostępnić nekrolog poprzez SMS lub w mediach społecznościowych.

Mamy ogromną nadzieję, że e-Nekrologi oferowane przez nasz zakład pogrzebowy Uzdrowski pomogą Państwu w tym trudnym czasie.

e-nekrologi