Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 7
Kazimierz z rodziną napisał/a 8 października 2020:
To nie był pierwszy pogrzeb, jaki organizował zakład pogrzebowy Uzdrowski, ale zdecydowanie najbardziej bolesny, gdyż dotyczył najbliższej mojemu sercu osoby. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście do ceremonii pogrzebowej, dziękuję za oprawę i przygotowanie w moim imieniu wieńców. Pracownicy podeszli do wszystkiego z ogromną empatią i profesjonalizmem. Dziękuję za okazanie zrozumienia i profesjonalizm.
Martyna W. napisał/a 12 września 2020:
Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego syna. Pomoc z jaką spotkałam się ze strony pracowników zakładu pogrzebowego Uzdrowski, ułatwiła mi ten ogromnie trudny czas. Dzięki nim mogłam skupić się na samej żałobie, a nie na formalnościach i wszystkim tym, co było zbyt przyziemne.
Anita i Mariusz napisał/a 2 sierpnia 2020:
Zakład pogrzebowy Uzdrowski stanął na wysokości zadania zorganizowania bardzo skomplikowanego pogrzebu. Dziękuję za sprowadzenie naszego Bliskiego z zagranicy i przygotowanie bardzo eleganckiej ceremonii pogrzebowej, na którą w pełni zasłużył nasz ojciec. Polecamy każdemu ten zakład.
Jarosław P. napisał/a 20 lipca 2020:
U nas w Wejherowie wszyscy znają Pana Mirosława Uzdrowskiego, pomógł już wielu ludziom - z pewnością firma zasługuje na polecenie.
Paweł z rodziną napisał/a 8 lipca 2020:
W obliczu śmierci warto mieć oparcie w osobach, które pomogą zorganizować pogrzeb i pomogą uporać się z trudnościami urzędowymi. Zakład pogrzebowy M. Uzdrowski działający na rynku od lat ma duże doświadczenie zarówno w sprawach urzędowych, jak i logistycznych związanych z przygotowaniem pochówku, transportu, kwiatów, nekrologów i wielu innych rzeczy, do których rodzina w żałobie nie ma głowy. Dzięki niewygórowanym, konkurencyjnym cenom akcesoriów oraz usług możliwy staje się pogrzeb w cenie zasiłku zusowskiego. Bardzo solidne i życzliwe podejście właścicieli i pracowników do każdej uwagi, pomysłu, propozycji zmiany.
P.K. napisał/a 14 marca 2020:
Profesjonalizm i empatia – dwie cechy, które wyróżniają pracowników i właścicieli zakładu pogrzebowego, a dzięki ich zaangażowaniu pogrzeb może być niesztampową, niezwyczajną uroczystością - wydarzeniem bardzo osobistym, personalizowanym, zgodnym z ostatnią wolą Zmarłego. Od pierwszego kontaktu przedstawiciela zakładu wszystko dzieje się szybko, ale bez konieczności angażowania pogrążonej w żałobie rodzinie. Łatwe stają się nawet kontakty z urzędnikami USC i ZUS. Firma pogrzebowa zajmuje się przygotowaniem grobu i ciała oraz załatwia transport, kwiaty, oprawę muzyczną i serwis fotograficzny. Bardzo uczciwe rozliczenie po pogrzebie nastąpiło dopiero po otrzymaniu pieniędzy z ZUS.
Agata napisał/a 8 listopada 2019:
Pogrzeb był wyjątkowo wzruszający oraz elegancki. Cieszę się, że obsługa jest w pełni profesjonalna. Dostarczone kwiaty i wiązanki zrobiły duże wrażenie, a dodatkowo były tańsze, niż w lokalnych kwiaciarniach. Oprawa muzyczna bez zarzutu - dopełniła uroczystość. Niewygórowane stawki i brak ukrytych kosztów.