Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 4
Jarosław P. napisał/a 20 lipca 2020:
U nas w Wejherowie wszyscy znają Pana Mirosława Uzdrowskiego, pomógł już wielu ludziom - z pewnością firma zasługuje na polecenie.
Paweł z rodziną napisał/a 8 lipca 2020:
W obliczu śmierci warto mieć oparcie w osobach, które pomogą zorganizować pogrzeb i pomogą uporać się z trudnościami urzędowymi. Zakład pogrzebowy M. Uzdrowski działający na rynku od lat ma duże doświadczenie zarówno w sprawach urzędowych, jak i logistycznych związanych z przygotowaniem pochówku, transportu, kwiatów, nekrologów i wielu innych rzeczy, do których rodzina w żałobie nie ma głowy. Dzięki niewygórowanym, konkurencyjnym cenom akcesoriów oraz usług możliwy staje się pogrzeb w cenie zasiłku zusowskiego. Bardzo solidne i życzliwe podejście właścicieli i pracowników do każdej uwagi, pomysłu, propozycji zmiany.
P.K. napisał/a 14 marca 2020:
Profesjonalizm i empatia – dwie cechy, które wyróżniają pracowników i właścicieli zakładu pogrzebowego, a dzięki ich zaangażowaniu pogrzeb może być niesztampową, niezwyczajną uroczystością - wydarzeniem bardzo osobistym, personalizowanym, zgodnym z ostatnią wolą Zmarłego. Od pierwszego kontaktu przedstawiciela zakładu wszystko dzieje się szybko, ale bez konieczności angażowania pogrążonej w żałobie rodzinie. Łatwe stają się nawet kontakty z urzędnikami USC i ZUS. Firma pogrzebowa zajmuje się przygotowaniem grobu i ciała oraz załatwia transport, kwiaty, oprawę muzyczną i serwis fotograficzny. Bardzo uczciwe rozliczenie po pogrzebie nastąpiło dopiero po otrzymaniu pieniędzy z ZUS.
Agata napisał/a 8 listopada 2019:
Pogrzeb był wyjątkowo wzruszający oraz elegancki. Cieszę się, że obsługa jest w pełni profesjonalna. Dostarczone kwiaty i wiązanki zrobiły duże wrażenie, a dodatkowo były tańsze, niż w lokalnych kwiaciarniach. Oprawa muzyczna bez zarzutu - dopełniła uroczystość. Niewygórowane stawki i brak ukrytych kosztów.