Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
26 wpisów.
Krystyna. K napisał/a 30 stycznia 2023
Skorzystaliśmy z usług Uzdrowskiego już drugi raz i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalni i kompetentni pracownicy po raz kolejny dali nam wsparcie i troskę w tak ciężkim momencie. Zdecydowanie najwyższa jakość świadczonych usług, ale również przystępne ceny.
Zofia Buczyńska napisał/a 6 grudnia 2022
Korzystałam z usług firmy pogrzebowej Uzdrowski, jest to profesjonalny zakład, który obdarzył nas ogromną empatią. Posiada bardzo przystępne ceny a przy tym najwyższą jakość. Zakład dopasował się do naszych oczekiwań i możliwości finansowych.
Aleksandra Twork napisał/a 7 września 2022
Pogrzeb babci Zosi w Kębłowie , młodzi fajni panowie,oprawa muzyczna godna polecenia. Takt i wyczucie firma na bardzo wysokim poziomie. Bardzo nowy tabor. Gorąco polecam.
Anna S. napisał/a 1 września 2022
Najlepszy zakład pogrzebowy w Wejherowie, dla mnie nie ma innych firm pogrzebowych. Za to co robi ta firma dla mieszkańców miasta zasługuje na medal!
Grażyna z rodziną napisał/a 22 czerwca 2022
Pogrzeb odbył się na cmentarzu w Luzinie, firma Uzdrowski pomagała naszej rodzinie po raz kolejny. Ich Panowie sa elegancko ubrani i punktualni. polecamy ich usługi
Wyrozumska Elżbieta napisał/a 9 czerwca 2022
Zakład pogrzebowy Uzdrowski to profesjonaliści . Podejście do ceremonii pogrzebowej jak i cała oprawa uroczystości na wysokim poziomie , pochówek godny i szczerze polecam tę firmę .
Marta napisał/a 31 marca 2022
Jestem pod ogromnym wrażeniem zakładu pogrzebowego Uzdrowski, wasze ogromne doświadczenie było widać już od pierwszego spotkania. Dziękuje za wasze podejście i pomoc w tym trudnym dla mnie czasie. Będę polecać wasz zakład pogrzebowy.
Danuta Nowak napisał/a 24 stycznia 2022
Z całego serca dziękuję firmie za profesjonalną pomoc ,organizacje i oprawę pogrzebu mamy.W tych trudnych chwilach otrzymaliśmy nieocenioną i wszechstronną pomoc oraz zaangażowanie. Dziękujemy serdecznie Danka z rodzeństwem.
Elżbieta Biegaj napisał/a 18 stycznia 2022
Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego za przepiękną oprawę pogrzebu babci. Podziękowania dla właściciela zakładu za serdeczność, empatię i pomoc w trudnych chwilach. Z czystym sumieniem mogę polecić ten zakład pogrzebowy. Perfekcyjna obsługa oraz bardzo wzruszająca oprawa sprawiają że ten trudny moment, którym jest pogrzeb staje się bardzo podniosłym momentem.
Bernadeta Neubauer napisał/a 17 stycznia 2022
Bardzo dziękuję za przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojej mamy Sabiny Ewy Szymerowskiej zakład pogrzebowy dodał wszelkich starań od początku do końca bardzo pomocni panowie przemowa końcowa poprostu szacunek bardzo polecam. Zakład usług na najwyższym poziomie
Anna Morawa napisał/a 3 stycznia 2022
Jestem bardzo wdzięczna Zakładowi Pogrzebowemu Uzdrowski za bardzo wielką pomoc od samego początku odkąd tylko pojawiłam się w biurze, aż do momentu ostatniego pożegnania naszej kochanej babci. Pracownik firmy dołożył wszelkich starań, abyśmy nie musieli się niczym zajmować, zarówno jeśli chodzi o wszystkie formalności, aż po całą oprawę uroczystości pogrzebowej naszej ukochanej babci Jadwigi. Ludzie pracujący w tej firmie mają bardzo dobre serca, są pomocni, a ceny za większość usług są bardzo konkurencyjne.
Violetta Nowicka napisał/a 11 grudnia 2021
Polecam ten Zakład-pod kazdym wzgledeem - dzieki tej oprawie ,na długo zapanietan ostatnia drogę mojego brata Piotra Korzeniowskiego- dziękuję
Aleksandra Malińska napisał/a 15 września 2021
Dziękuję w swoim imieniu, a także całej rodziny, przyjaciół i znajomych. Uroczystość pogrzebowa zorganizowana perfekcyjnie mimo moich szczególnych wymogów. Szczególne podziękowania dla Pani A. za to że swoim ciepłem i zrozumieniem pomogła mi przetrwać ten czas. Dziękuję...
Martyna napisał/a 14 lipca 2021
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Szeroka oferta usług oraz akcesoriów pogrzebowych. Dziękuję za pomoc w formalnościach oraz godną obsługę pogrzebu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo sprawnie i z szacunkiem.
Wioleta napisał/a 30 czerwca 2021
Profesjonalna organizacja pochowku z uwzględnieniem wszelkich życzeń dotyczących ceremonii. Życzliwi i pomocni pracownicy, niezwykle empatyczni, cierpliwi i wyrozumiali. Firma zajęła się wszystkimi formalnościami odciążając rodzinę osoby zmarłej. Ze swojej strony, w ramach wdzięczności, mogę jedynie polecić usługi Zakładu Pogrzebowego Uzdrowski i podziękować za godne pożegnanie bliskiej osoby.
Violetta Czajka napisał/a 26 stycznia 2021
Pełen profesjonalizm i niezwykła empatia pracowników spowodowały, że ten trudny czas dla członków rodziny stał się momentem szczególnym. Piękna ceremonia pożegnania mojego Męża Sławomira Czajki na zawsze pozostanie w pamięci Wszystkich zebranych. Bardzo dziękuję
Jarosław napisał/a 11 stycznia 2021
Uzdrowski to bez wątpienia najlepszy zakład pogrzebowy w okolicy. U nas w Wejherowie każdy zna Pana Mirosława - firma b. solidna, polecam
Jadwiga B. z całą Rodziną napisał/a 22 listopada 2020
W miniony poniedziałek odbył się pogrzeb mojej Najukochańszej Mamy. Z całego serca, w imieniu swoim i całej naszej Rodziny pragniemy złożyć OGROMNE PODZIĘKOWANIE Zakładowi Pogrzebowemu Uzdrowski za tak wielkie wsparcie duchowe, nieocenioną pomoc i bardzo profesjonalne podejście przy organizacji wszystkich czynności oraz całej ceremonii pogrzebowej od samego początku do całkowitego końca. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za piękną przemowę na zakończenie oraz za możliwość tak uroczystej oprawy muzycznej. Wspaniała współpraca, uprzejmość i wielka empatia ze strony wszystkich Pracowników Zakładu, a także niesamowita wyrozumiałość, zaangażowanie, cierpliwość i otwartość Pana Marcina, sprawiły, że mimo tego, jakże trudnego dla nas czasu, mogliśmy z wielką godnością, czcią i ogromnym szacunkiem pożegnać naszą Najukochańszą Mamusię, Teściową, Babcię i Prababcię. Zaufaliśmy WAM, raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za całokształt i naprawdę najwyższy poziom wykonanych przez WASZ ZAKŁAD usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca szczerze wszystkim WAS polecamy.
Sylwia i Sebastian M. napisał/a 14 października 2020
Firma Uzdrowski działa bardzo profesjonalnie. W obliczu śmierci bliskiej osoby i tej nieoczekiwanej śmierci trudno jest być przygotowanym na godny pochówek. Firma Uzdrowski pomaga w wielu kwestiach formalnych a ponadto zrozumienie sytuacji przejawia wielką empatią, co pozwala na mniej bolesne przejście emocjonalnego etapu rozstania z bliskim. Pełen profesjonalizm i błyskawicznie podejmowane decycyzje przełożyły się na wysoką jakość usługi. Polecam szczerze tą firmę, bo warto jej zaufać nawet w tak trudnym okresie. Moim skrytym marzeniem jest tam nie wracać, ale .......życie i realia mogą zweryfikować powrót a jak powrót to TYLKO do tej firmy.
Kazimierz z rodziną napisał/a 8 października 2020
To nie był pierwszy pogrzeb, jaki organizował zakład pogrzebowy Uzdrowski, ale zdecydowanie najbardziej bolesny, gdyż dotyczył najbliższej mojemu sercu osoby. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście do ceremonii pogrzebowej, dziękuję za oprawę i przygotowanie w moim imieniu wieńców. Pracownicy podeszli do wszystkiego z ogromną empatią i profesjonalizmem. Dziękuję za okazanie zrozumienia i profesjonalizm.