Image Alt

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 15
Anna Morawa napisał/a 3 stycznia 2022:
Jestem bardzo wdzięczna Zakładowi Pogrzebowemu Uzdrowski za bardzo wielką pomoc od samego początku odkąd tylko pojawiłam się w biurze, aż do momentu ostatniego pożegnania naszej kochanej babci. Pracownik firmy dołożył wszelkich starań, abyśmy nie musieli się niczym zajmować, zarówno jeśli chodzi o wszystkie formalności, aż po całą oprawę uroczystości pogrzebowej naszej ukochanej babci Jadwigi. Ludzie pracujący w tej firmie mają bardzo dobre serca, są pomocni, a ceny za większość usług są bardzo konkurencyjne.
Aleksandra Malińska napisał/a 15 września 2021:
Dziękuję w swoim imieniu, a także całej rodziny, przyjaciół i znajomych. Uroczystość pogrzebowa zorganizowana perfekcyjnie mimo moich szczególnych wymogów. Szczególne podziękowania dla Pani A. za to że swoim ciepłem i zrozumieniem pomogła mi przetrwać ten czas. Dziękuję...
Martyna napisał/a 14 lipca 2021:
Bardzo dobry zakład pogrzebowy. Szeroka oferta usług oraz akcesoriów pogrzebowych. Dziękuję za pomoc w formalnościach oraz godną obsługę pogrzebu. Wszystko zostało zorganizowane bardzo sprawnie i z szacunkiem.
Wioleta napisał/a 30 czerwca 2021:
Profesjonalna organizacja pochowku z uwzględnieniem wszelkich życzeń dotyczących ceremonii. Życzliwi i pomocni pracownicy, niezwykle empatyczni, cierpliwi i wyrozumiali. Firma zajęła się wszystkimi formalnościami odciążając rodzinę osoby zmarłej. Ze swojej strony, w ramach wdzięczności, mogę jedynie polecić usługi Zakładu Pogrzebowego Uzdrowski i podziękować za godne pożegnanie bliskiej osoby.
Violetta Czajka napisał/a 26 stycznia 2021:
Pełen profesjonalizm i niezwykła empatia pracowników spowodowały, że ten trudny czas dla członków rodziny stał się momentem szczególnym. Piękna ceremonia pożegnania mojego Męża Sławomira Czajki na zawsze pozostanie w pamięci Wszystkich zebranych. Bardzo dziękuję
Jarosław napisał/a 11 stycznia 2021:
Uzdrowski to bez wątpienia najlepszy zakład pogrzebowy w okolicy. U nas w Wejherowie każdy zna Pana Mirosława - firma b. solidna, polecam
Jadwiga B. z całą Rodziną napisał/a 22 listopada 2020:
W miniony poniedziałek odbył się pogrzeb mojej Najukochańszej Mamy. Z całego serca, w imieniu swoim i całej naszej Rodziny pragniemy złożyć OGROMNE PODZIĘKOWANIE Zakładowi Pogrzebowemu Uzdrowski za tak wielkie wsparcie duchowe, nieocenioną pomoc i bardzo profesjonalne podejście przy organizacji wszystkich czynności oraz całej ceremonii pogrzebowej od samego początku do całkowitego końca. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za piękną przemowę na zakończenie oraz za możliwość tak uroczystej oprawy muzycznej. Wspaniała współpraca, uprzejmość i wielka empatia ze strony wszystkich Pracowników Zakładu, a także niesamowita wyrozumiałość, zaangażowanie, cierpliwość i otwartość Pana Marcina, sprawiły, że mimo tego, jakże trudnego dla nas czasu, mogliśmy z wielką godnością, czcią i ogromnym szacunkiem pożegnać naszą Najukochańszą Mamusię, Teściową, Babcię i Prababcię. Zaufaliśmy WAM, raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za całokształt i naprawdę najwyższy poziom wykonanych przez WASZ ZAKŁAD usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z całego serca szczerze wszystkim WAS polecamy.
Sylwia i Sebastian M. napisał/a 14 października 2020:
Firma Uzdrowski działa bardzo profesjonalnie. W obliczu śmierci bliskiej osoby i tej nieoczekiwanej śmierci trudno jest być przygotowanym na godny pochówek. Firma Uzdrowski pomaga w wielu kwestiach formalnych a ponadto zrozumienie sytuacji przejawia wielką empatią, co pozwala na mniej bolesne przejście emocjonalnego etapu rozstania z bliskim. Pełen profesjonalizm i błyskawicznie podejmowane decycyzje przełożyły się na wysoką jakość usługi. Polecam szczerze tą firmę, bo warto jej zaufać nawet w tak trudnym okresie. Moim skrytym marzeniem jest tam nie wracać, ale .......życie i realia mogą zweryfikować powrót a jak powrót to TYLKO do tej firmy.
Kazimierz z rodziną napisał/a 8 października 2020:
To nie był pierwszy pogrzeb, jaki organizował zakład pogrzebowy Uzdrowski, ale zdecydowanie najbardziej bolesny, gdyż dotyczył najbliższej mojemu sercu osoby. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście do ceremonii pogrzebowej, dziękuję za oprawę i przygotowanie w moim imieniu wieńców. Pracownicy podeszli do wszystkiego z ogromną empatią i profesjonalizmem. Dziękuję za okazanie zrozumienia i profesjonalizm.
Martyna W. napisał/a 12 września 2020:
Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego syna. Pomoc z jaką spotkałam się ze strony pracowników zakładu pogrzebowego Uzdrowski, ułatwiła mi ten ogromnie trudny czas. Dzięki nim mogłam skupić się na samej żałobie, a nie na formalnościach i wszystkim tym, co było zbyt przyziemne.
Anita i Mariusz napisał/a 2 sierpnia 2020:
Zakład pogrzebowy Uzdrowski stanął na wysokości zadania zorganizowania bardzo skomplikowanego pogrzebu. Dziękuję za sprowadzenie naszego Bliskiego z zagranicy i przygotowanie bardzo eleganckiej ceremonii pogrzebowej, na którą w pełni zasłużył nasz ojciec. Polecamy każdemu ten zakład.
Jarosław P. napisał/a 20 lipca 2020:
U nas w Wejherowie wszyscy znają Pana Mirosława Uzdrowskiego, pomógł już wielu ludziom - z pewnością firma zasługuje na polecenie.
Paweł z rodziną napisał/a 8 lipca 2020:
W obliczu śmierci warto mieć oparcie w osobach, które pomogą zorganizować pogrzeb i pomogą uporać się z trudnościami urzędowymi. Zakład pogrzebowy M. Uzdrowski działający na rynku od lat ma duże doświadczenie zarówno w sprawach urzędowych, jak i logistycznych związanych z przygotowaniem pochówku, transportu, kwiatów, nekrologów i wielu innych rzeczy, do których rodzina w żałobie nie ma głowy. Dzięki niewygórowanym, konkurencyjnym cenom akcesoriów oraz usług możliwy staje się pogrzeb w cenie zasiłku zusowskiego. Bardzo solidne i życzliwe podejście właścicieli i pracowników do każdej uwagi, pomysłu, propozycji zmiany.
P.K. napisał/a 14 marca 2020:
Profesjonalizm i empatia – dwie cechy, które wyróżniają pracowników i właścicieli zakładu pogrzebowego, a dzięki ich zaangażowaniu pogrzeb może być niesztampową, niezwyczajną uroczystością - wydarzeniem bardzo osobistym, personalizowanym, zgodnym z ostatnią wolą Zmarłego. Od pierwszego kontaktu przedstawiciela zakładu wszystko dzieje się szybko, ale bez konieczności angażowania pogrążonej w żałobie rodzinie. Łatwe stają się nawet kontakty z urzędnikami USC i ZUS. Firma pogrzebowa zajmuje się przygotowaniem grobu i ciała oraz załatwia transport, kwiaty, oprawę muzyczną i serwis fotograficzny. Bardzo uczciwe rozliczenie po pogrzebie nastąpiło dopiero po otrzymaniu pieniędzy z ZUS.
Agata napisał/a 8 listopada 2019:
Pogrzeb był wyjątkowo wzruszający oraz elegancki. Cieszę się, że obsługa jest w pełni profesjonalna. Dostarczone kwiaty i wiązanki zrobiły duże wrażenie, a dodatkowo były tańsze, niż w lokalnych kwiaciarniach. Oprawa muzyczna bez zarzutu - dopełniła uroczystość. Niewygórowane stawki i brak ukrytych kosztów.