Image Alt

Formalności i wypłaty zasiłków

Organizacja ceremonii pogrzebowej to szereg działań, niekiedy bardzo złożonych, które wymagają poświęcenia im czasu oraz zaangażowania. Z doświadczenia wiemy, że Rodzina Zmarłego w pierwszych dniach po śmierci nie jest w stanie zająć się wszystkimi formalnościami, które są konieczne do dopełnienia przed samą uroczystością pochówku. Dlatego od początku istnienia Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski przejmuje od Bliskich Osoby Zmarłej to niełatwe zadanie. Doświadczenie, którym dysponujemy, daje gwarancję, że formalności zostaną dopełnione sprawnie, a ewentualne problemy szybko rozwiązane.

Dopełnienie formalności urzędowych warto powierzyć sprawdzonej i wykwalifikowanej firmie pogrzebowej, która taką usługę ma w swojej podstawowej ofercie. Nasz zakład pogrzebowy w Wejherowie zapewnia swoim Klientom konkurencyjne ceny, kompleksową pomoc we wszelkich kwestiach związanych z biurokracją oraz kredytowanie usług przez ZUS. To wszystko stwarza rodzinom osób zmarłych dogodne warunki przeżycia tych niełatwych dni. Zamiast skupiać się na formalnościach, mogą przygotować się psychicznie i duchowo do ostatniej ziemskiej drogi ich Bliskiej Osoby.

Istnieje także możliwość, o ile tego sobie Państwo życzą, samodzielnego dopełnienia formalności pogrzebowych. Również w takim przypadku mogą liczyć Państwo na rady oraz wsparcie kompetentnego personelu Zakładu Pogrzebowego M. Uzdrowski w Wejherowie.