Image Alt

Akcesoria pogrzebowe

Przygotowując ceremonię pogrzebową oraz w czasie jej trwania Bliscy Zmarłego składają mu hołd i wyrażają szacunek na różne sposoby. Jednym z takich sposobów jest dobór akcesoriów pogrzebowych. W Zakładzie Pogrzebowym M. Uzdrowski zawsze staramy się zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę zarówno usług pogrzebowych, jak i produktów, dzięki którym uroczystość żałobna jest niepowtarzalna i piękna.

Nasza oferta zawiera wszystko, co jest potrzebne do przygotowania i realizacji ceremonii pogrzebowej: trumny, urny, modlitewniki, różańce, krzyże, ramki do zdjęć i wiele innych produktów, dostosowanych do rozmaitych gustów oraz możliwości finansowych Rodzin Osób Zmarłych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także obiecujemy, że jeśli zależy Państwu na jakimś produkcie, którego aktualnie nie posiadamy – postaramy się go dla Państwa sprowadzić. Państwa oczekiwania i życzenia są dla nas priorytetowe.

Cały asortyment akcesoriów pogrzebowych, proponowanych przez nasz zakład pogrzebowy w Wejherowie, dobrany został z wielką starannością – tak, aby wyrazić Zmarłym wdzięczność, szacunek i miłość, na jakie zasługują.