Image Alt

Koszt pogrzebu

Zasiłek pogrzebowy w Polsce jest stały dla wszystkich go pobierających i wynosi 4000 zł. Cennik usług pogrzebowych, oferowanych przez Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski w Wejherowie, jest zawsze indywidualnie dopasowywany do możliwości finansowych każdego z naszych Klientów. Podstawowe koszty, dotyczące zarówno pogrzebu tradycyjnego, jak i kremacji, są finansowane z zasiłku pogrzebowego.

Należy pamiętać, że wysokość tychże kosztów jest zależna od opłat cmentarnych oraz rodzaju trumny bądź urny. Na łączny koszt pogrzebu mają również wpływ dodatkowe usługi, na które się Państwo zdecydują. Nasz zakład pogrzebowy w Wejherowie dysponuje specjalistyczną flotą karawanów pogrzebowych oraz wszelkimi niezbędnym akcesoriami funeralnymi w zróżnicowanych cenach.

Zapewniamy Państwa, że zawsze staramy się osiągnąć kompromis między Państwa życzeniami, możliwościami finansowymi oraz całościowym kosztem realizacji ceremonii pogrzebowej. Dzięki zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązania, które okażą się być najbardziej satysfakcjonujące dla każdej ze stron.