Image Alt

Transmisje

Udział w uroczystościach pogrzebowych przez wiele pokoleń był traktowany jako rodzaj wewnętrznego imperatywu. Ostatnie chwile związane z obecnością Osoby Zmarłej, z możliwością wyrażenia uczuć względem Niej i pogrążonej w bólu rodziny, a także wspieranie ich w tych trudnych momentach są bardzo ważne z punktu widzenia tak czysto ludzkiego, jak i psychologicznego.

Wiadomym jest jednak, że nie zawsze każda osoba, która pragnie uczestniczyć osobiście w pogrzebie, może to faktycznie uczynić. Nieraz na przeszkodzie stają różnego rodzaju zdarzenia losowe, a czasem też wiek, stan zdrowia czy niemożliwa do pokonania odległość geograficzna.

Zakład Pogrzebowy M. Uzdrowski z Wejherowa to firma, która od samego początku istnienia troszczy się o dobór usług odpowiadający jak najlepiej potrzebom Klientów. Z myślą o tych, którym bardzo zależy na obecności na pogrzebie Bliskiej Osoby, ale z różnych powodów nie mogą tego uczynić – proponujemy unikalną usługę transmisji online z pogrzebu. Odbywa się ona w czasie realnym, w doskonałej jakości video i audio, poprzez stronę internetową firmy M. Uzdrowski – czyli zarazem z pominięciem serwisów zewnętrznych i mediów społecznościowych. Sama usługa jest dedykowana Klientom naszego zakładu pogrzebowego, natomiast dostęp do transmisji mają jedynie osoby, które otrzymały do tego uprawnienia od rodziny Zmarłego lub też które znają link do transmisji. To wszystko w sposób znaczący wpływa na ochronę prywatności uczestników uroczystości żałobnych oraz na ich komfort psychiczny.

Jeśli Państwo mają jakiekolwiek pytania lub też są zainteresowani skorzystaniem z usługi transmisji online prosimy o kontakt z naszym zakładem pogrzebowym – pod jednym z numerów telefonów: 58 677 56 17, 607 29 15 64, 691 213 103 lub 517 746 447.

Regulamin transmisji jest dostępny tutaj.